Akkus gépkészlet Energy+, 18V/2Ah: akkus ütvecsavarozó 1/4''(hatszög) + táska(25x25cm) + bit klt+akku+töltő! (58G012-S15)
GRAPHITE akkus ütvecsavarozó készlet, 18V Li-ion. GRAPHITE Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A készlet a következőket tartalmazza: ütvecsavarozó 58G012, 10 ütvecsavarozó bitből álló készlet, töltő 2,0 Ah-s akkumulátorral és hordtáska. A 18 V-os Li-Ion ütvecsavarhúzó 6,35 (1/4″) méretű... Bővebben
  • Gyártó: Graphite
  • Cikkszám: 58G012-S15
  • Súly: 3.54kg
  • EAN: 5902062070012
  • Elérhető: 7-9 munkanap
Elégedett vevő: 0
GRAPHITE akkus ütvecsavarozó készlet, 18V Li-ion. GRAPHITE Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A készlet a következőket tartalmazza: ütvecsavarozó 58G012, 10 ütvecsavarozó bitből álló készlet, töltő 2,0 Ah-s akkumulátorral és hordtáska. A 18 V-os Li-Ion ütvecsavarhúzó 6,35 (1/4″) méretű szerszámbefogóval rendelkezik, és nagy nyomatékot (180 Nm) biztosít. Az ergonomikus fogantyú és a hosszú élettartamú akkumulátor hosszú és kényelmes munkát garantál. A 25x25x25 cm-es táska 3 belső zsebbel, 14 külső zsebbel és 9 külső szerszámhoroggal rendelkezik.
Rossz
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus festékszóró, 18V, Li-ion, 243W HVLP levegőtakarékos kivitel. Energy+ akkumuátorokkal kompatibilis. A készülék három beállításban tesz..
Kosárba
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, kulcs nélküli gyors tokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tenge..
Kosárba
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tengelykapcsol..
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 2-13 mm, 19 pozíciós tengelykapcsoló ..
Készlet: akkus fúró-csavarozó (58G000) egy 2.0Ah akkumulátorral (58G001) és töltő (58G002) kartondobozban. Műszaki adatok: akkus fúró-csavarozó 18V, L..
Akkus gépkészlet: fúró-csavarozó, lámpa, táska, Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah akkumulátor, akkutöltő..
GRAPHITE 58GE121 Akkus gérvágógép, Energy+ 18V. 210 mm külső átmérőjű tárcsával és csúszósines mechanizmussal. A maximális vágási mélység 70 mm, a h..
GRAPHITE akkus gyalugép, 18V Li-ion, 82mm. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 16 000/ min fordulatszám, 82 mm gyalulási szélesség, 1,5 mm gyalulá..
GRAPHITE akkus hőlégfúvó, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A maximális légáramlás 200 l/perc, a maximális hőmérséklet 550°C. Kényel..