BOSCH Akkus Bluetooth Rádió GPB18V-3C 10W IP 54 (Akku és töltő nélkül)
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06014A3200
  • Súly: 2.43kg
  • EAN: 4053423619720
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
A rádió a Power Delivery (PD) szabvány szerinti USB-C® tápellátással működtethető.
  • Nagyszerű hangzás FM, Bluetooth® és Multi-Speaker Sound rendszerrel
Technikai adatok
Szerszámméret (szélesség)176 mm
Szerszámméret (hossz)348 mm
Szerszámméret (magasság)154 mm
Akkufeszültség18,0 V
Bluetooth® típusBluetooth 5.4
Töltésállapot-kijelzőIgen
Külső áramforrás mellékelveNem
HorogIgen
IP védettségIP54
Max. USB töltőáram1.5 A
Többhangszórós hangzásIgen
Közepes tartományú hangszóró névleges kimenete10 W
USB-töltőportok száma1
Hangszórók száma2
Zenelejátszás USB csatlakozón keresztülNem
USB töltésIgen
MélynyomóNem
Rádió forrásFM
Bluetooth®Igen
USB bemeneti típusú tápellátásUSB-C
Rádió frekvencia tartomány FM87,5 – 108 MHz
Mentett FM-állomások4
Súly akku nélkül2.1 kg
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -25%
Megtakarítás: -28%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%