BOSCH Akkus lámpa GLI18V-1500 (akku és töltő nélkül) 1500 Lm IP 64
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06014A8000
  • Súly: 1.79kg
  • EAN: 4053423356342
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A zseblámpát úgy tervezték, hogy kiváló megvilágítást biztosítson még a lenehezebb munkakörülmények között is. Minden Bosch Professional 18 V-os lítium-ion akkuval használható. Illeszkedik az AMPShare több márkás akkumulátor-rendszerébe is. *Az akkumulátorfedél EXPERT 12.0Ah akku használatakor nem zárható be teljesen.
  • Nagy teljesítmény 1500 lm fényerővel
  • Robusztus és strapabíró, IP64-es por és víz elleni védelemmel
  • Sokoldalú fényerő két üzemmóddal: 1500 lm és 800 lm
Technikai adatok
Szerszámméret (szélesség)133 mm
Szerszámméret (hossz)217 mm
Szerszámméret (magasság)215 mm
Akkufeszültség18,0 V
Súly akku nélkül1.4 kg
Fényáram1500 lm
Fényességi szintek száma2
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Megtakarítás: -24%
MunkapadokMéretek:..
Megtakarítás: -28%
Gyártó: Neo Tools
Gyártó: Neo Tools
Gyártó: BOSCH
Megtakarítás: -2%