BOSCH Akkus robotfűnyíró VISIMOW18V-100 (1 x 4,0 Ah akku és töltő) 100 m2
Újdonság
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06008E1002
  • Súly: 8.60kg
  • EAN: 4053423706567
Elégedett vevő: 0
Gyorsindítású fűnyírás akár 100 m²-ig
Egyszerű, 3 gombnyomással történő beállítás, a tárolástól a fűnyírásig, másodpercek alatt
A SmartVision rendszer lehetővé teszi a vezeték és infrastruktúra nélküli telepítést.
Félautomata működés, több gyepfelület és akár 100 m2-es zóna nyírásához
3 pengés vágótárcsa 16 cm-es vágási szélességgel
Állítható vágásmagasság 20 és 60 mm között a személyre szabott eredmény érdekében
SpotMow funkció a fűfoltok nélküli, egyenletes gyep érdekében
POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akkumulátor, 10+ márka, 150+ termék
Technikai adatok
Akkufeszültség18,0 V
Ajánlott gyepfelület max.100 m²
Cserélhető akkuIgen
Vágásszélesség16 cm
Vágórendszer3 forgókés
Vágásmagasság20 – 60 mm
Max. emelkedés35 %
A szerszám méretei (h x sz x m)429 x 348 x 226 mm
Szállítva: 1 x PBA 18V 4,0Ah akku,  1 x pótkés,  AL 18V-44 töltő, Kartondoboz