A PRO GWS18V-11PS teljes körű védelmet biztosító a felhasználó számára olyan funkciókkal, mint a KickBack Control, az intelligens fékrendszer, az újraindulás elleni védelem és a billenőkapcsoló. Nagy teljesítményű akkus csiszoló 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erővel. Rendkívül... Bővebben
A PRO GWS18V-11PS teljes körű védelmet biztosító a felhasználó számára olyan funkciókkal, mint a KickBack Control, az intelligens fékrendszer, az újraindulás elleni védelem és a billenőkapcsoló. Nagy teljesítményű akkus csiszoló 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erővel. Rendkívül robusztus és hosszú élettartamú. A PRO GWS18V-11PS ergonomikus és egyszerűen használható hosszú és keskeny markolatának köszönhetően, míg a kényelmes rezgéscsillapító fogantyú kevésbé fárasztó munkavégzést biztosít. Szerszám nélküli védőburkolat és anya az egyszerű és kényelmes használatért. Az ergonomikus forgatható fogantyú nagyobb pontossággal biztosít a kényelmesebb vágásért és csiszolásért.
A PRO GWS18V-11PS robusztus fémkarimával és 6 fokozatú sebességválasztóval rendelkezik
- Kiváló ergonómia a kényelmes vágásért és csiszolásért – forgatható fogantyúval
- Teljes körű védelem KickBack Control funkcióval, intelligens fékrendszerrel és billenőkapcsolóval
- Nagy, az 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erő
- Ergonomikus és könnyen használható a hosszú és keskeny markolatnak köszönhetően
- Kevésbé fárasztó munkavégzés a kényelmes rezgéscsillapító fogantyú révén
Technikai adatok
| Szerszámméret (szélesség) | 265 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 325 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 118 mm |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Üresjárati fordulatszám | 3.000 – 9.000 ford./perc |
| Csiszolóorsó-menet | M14 |
| Furat, Ø | 22,23 mm |
| Súly akku nélkül | 1.9 kg |
| Tárcsaátmérő | 125 mm |