BOSCH Akkus szalagcsiszoló GBS18V-75 (akku és töltő nélkül)
BOSCH Akkus szalagcsiszoló GBS18V-75 (akku és töltő... Bővebben
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06012C2000
  • Súly: 3.26kg
  • EAN: 4053423665659
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus köszörű és flexibilis száras csiszológép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 3 az 1-ben akkumulátoros gép : csiszológép..
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus multi csiszoló-gravírozó gép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Egy olyan eszköz, amelyet számos precíziós befejező mu..
Gyártó: Neo Tools
NEO Energy+ 18 V, Li-Ion, akkus polírozógép. M14 150 mm, 800-2300 min-1, akkumulátor nélkül. Autófestékek, lakkfelületek, lámpák, szinesfémek poírozás..
Akkus sarokcsiszoló 18V, Li-Ion, 115x22.2 mm tárcsa, fordulatszám 10000 min⁻¹, orsó menet M14, kétállású oldalsó markolat, (LxH) 320 x 130 mm, tömege ..
GRAPHITE akkus sarokcsiszoló, 125mm, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Az ajánlott akkumulátor kapacitása 4 Ah. Jellemzője a 10000 f..
GRAPHITE akkus szalagcsiszoló, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis.120-350 m/perc szalagsebesség, 16 000/perc fordulatszám jellemzi. A k..