BOSCH Akkus vonallézer GLL 18V-120-33 CG L-BOXX 136-ban (1 x 4,0 Ah akku + gyorstöltő) IP65
Megállíthatatlan 18 V-os vonallézer a nagy precizitáshoz kemény körülmények között isA GLL 18V-120-33 CG Professional az építőipari szakemberek számára megbízható precizitást biztosít a legkeményebb munkakörülmények között is. A háromféle áramforrás elve lehetővé teszi a váltást a 18 V-os és 12... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 0601065100
  • Súly: 5.06kg
  • EAN: 4059952653204
Elégedett vevő: 0
Megállíthatatlan 18 V-os vonallézer a nagy precizitáshoz kemény körülmények között is
A GLL 18V-120-33 CG Professional az építőipari szakemberek számára megbízható precizitást biztosít a legkeményebb munkakörülmények között is. A háromféle áramforrás elve lehetővé teszi a váltást a 18 V-os és 12 V-os platform között, valamint alkáli C-cellák is használhatók az állásidők elkerülése érdekében, hogy a feladatra lehessen koncentrálni. Ez a robusztus vonallézer gumírozott burkolattal és IP65 védettséggel rendelkezik, így munkavégzés közben nem kell aggódni a víz, por és ütések miatt. A könnyebb munkavégzéshez a lézeren háttérvilágítású billentyűzet található a lézervonalak egyenkénti kiválasztásához, a beépített, erős mágnessel rendelkező talppal pedig gyorsan és biztonságosan rögzíthető. A lézervonal finombeállítással a függőleges vonal a referenciapont elvesztése nélkül módosítható.
Egyszerűen átválható a 18 V-os, 12 V-os és alkáli C-cellás áramforrások között, így elkerülhető az állásidő
Technikai adatok
Akkumulátor kapacitás (Ah)4,0
Akkumulátorral együtt (db)1
Feszültség (V)12,0 / 18,0
Lézer hullámhossz (nm)500 – 540
Üzemi hőmérséklet-10 – 40 °C
Lézer osztály2
Hatótávolság (m)35
Hatótávolság vevővel (m)120
Szintezési pontosság (mm/mᵃ)± 0,3
Szintezés tartomány± 4°
Szintezési idő (s)3
IP osztályIP65 (kivéve akku és akku adapter)
Áramellátás18 V-os Li-ion akkumulátor
Áramellátás12 V Li-ion akku
Áramellátás4 x 1,5 V LR14 (C)
Üzemidő, max. (h)20 (18V 4Ah Li-Ion)
Üzemidő, max. (h)8 (12V 2Ah Li-Ion)
Állványmenet1/4", 5/8"
Lézer nyaláb színezöld
Kivetítés3 x 360° vonal
Kompatibilis lézervevőkLR 7
Súly akkumulátorral (kg)1,9
Súly alkáli elemekkel (kg)1,8
Szállítási terjedelem: L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0), 1 x ProCORE18V 4.0Ah akkumulátor (1 600 A01 6GB), GAL 18V-40 Professional gyorstöltő (1 600 A01 9RJ), DK 20 Professional mennyezeti csíptető (1 608 M00 C4C), Lézer céltábla
Rossz
Gyártó: BETA
TolómérőMéretek:A max mm: 150L mm: 235B mm: 40G mm: 0,05-1/128HxS mm: 16x3..
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
TolómérőMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Kosárba
FékMéretek:..
Megtakarítás: -28%
TolómérőMéretek:A max mm: 200L mm: 330B mm: 65G mm: 0,02HxS mm: 20x4..
Megtakarítás: -28%
Mikrométer és tartóMéretek:A mm: 0÷25B mm: 30G mm: 0,01L min mm: 130..
Megtakarítás: -24%
Mikrométer és tartóMéretek:A mm: 25÷50B mm: 35G mm: 0,01L min mm: 165..
Megtakarítás: -24%
Mikrométer és tartóMéretek:A mm: 50÷75B mm: 46G mm: 0,01L min mm: 190..
Megtakarítás: -24%
Mikrométer és tartóMéretek:A max mm: 18LxSxH mm: 160x115x120..
Megtakarítás: -24%
Precíziós derékszögMéretek:L mm: 100L1 mm: 70..
Megtakarítás: -24%