BOSCH Fúrógép 2 sebességes GBM 13-2 RE gyorsbefogó tokmánnyal / 750 W (06011B2000)
A GBM 13-2 RE Professional egy vezetékes, 2 fokozatú fúrókalapács precíz fúrási munkákhoz. Erőteljes, 750 W-os motorja és nagy nyomatéka gyors előrehaladást tesz lehetővé acélban max. 13 mm átmérőjű furatokig. Kompakt és ergonomikus kialakítása gondoskodik a szerszám jó kezelhetőségéről a precíz... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06011B2000
  • Súly: 3.16kg
Elégedett vevő: 0
A GBM 13-2 RE Professional egy vezetékes, 2 fokozatú fúrókalapács precíz fúrási munkákhoz.
Erőteljes, 750 W-os motorja és nagy nyomatéka gyors előrehaladást tesz lehetővé acélban max.
13 mm átmérőjű furatokig.
A szerszámot fém és fa fúrására tervezték.
Gyors fúrási előrehaladás max.
13 mm-es furatokig acélban a 750 wattos motornak és a nagy forgatónyomatéknak köszönhetően.
Precíz munkaeredményeket biztosító kompakt, ergonomikus kialakítás és fém gyorsbefogó fúrótokmány.
Sokoldalúan használható a kétfokozatú meghajtás és az állítókerekes fordulatszám-előválasztás révén
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -28%
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus fúró-csavarozó, cserélhetó befogóadapterekkel, 18V Li-ion. Graphite Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Egy sokoldalú eszköz otthon..
Gyártó: Graphite
Energy+ készlet alumínium kofferben: fúró-csavarozó, Energy+ 18V, Li-lon 2.0Ah akkumulátor - 2 db, akkutöltő. Tartalmaz 109 tartozékot: 25 mm-es bitek..
GRAPHITE akkus gépkészlet, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A készlet tartalma: akkus fúró-csavarozó (58G022) két 2.0Ah akkumulátor ..
Gyártó: DeWalt
DeWalt 12 V-os többfejű fúró/csavarozó Kefe nélküli motor a hatékony teljesítmény és üzemidő érdekében Sokoldalúan használható szűk helyeken a kompak..
Gyártó: Verto
VERTO akkumulátoros fúró-csavarozó (ref. 52G293), amely 20 V-os és 1,5 Ah kapacitású, nagy teljesítményű akkumulátorral működik. A maximális fordulats..
Megtakarítás: -31%