BOSCH Leszabó- és gérvágó fűrész GCM 254 / 1750 W (0601B52000)
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 0601B52000
  • Súly: 14.30kg
Elégedett vevő: 0
Hosszan tartó pontosság minden vágásnál.
Pontos és egyenletes vágások szemmel látható pontossággal a jól látható lézernek köszönhetően.
Ideális asztalosok, üvegesek, tetőfedők és más szakemberek számára.
Pontosság a megbízható vágáshoz a jól látható lézervonal révén.
Stabilabb vágás a levehető asztalhosszabbító révén.
A hosszütközővel ismétléspontos vágás biztosítható
Rossz
Gyártó: Graphite
Pilarka tarczowa akumulatorowa 18V, Li-Ion, tarcza 150 x 10 mm, obroty 4200 min⁻¹, cięcie pod kątem 0-45º, gł. cięcia 48/36 mm (90/45º), lézer kitűző,..
Kosárba
Gyártó: Graphite
Akkumulátor nélküli, kefe nélküli körfűrész 18 V, Li-Ion, 165 x 20 mm-es penge, 4200 fordulat / perc, vágás 0-45 ° szögben, mélységmetszetek 52/35 mm ..
Kosárba
GRAPHITE akkus orrfűrész, kefementes motorral, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkall kompatibilis. Fa, fém, műanyag, tégla, gázbeton vágásához. A mu..
GRAPHITE asztali körfűrész, 1600 W, 254/30 mm. Összecsukható asztal. Teljesítménye 1600 W (S1) vagy 2000 W (S6 20%). 254/30 mm-es tárcsával rendelkezi..
Gyártó: Verto
Asztali körfűrész 800 W, fűrésztárcsa 200 x 16 mm..
Megtakarítás: -3%
Gyártó: BOSCH
Könnyen használható, könnyű szúrófűrész ház körüli munkákhoz.Könnyű működtetés egyetlen gombbal.Tökéletes fa vágására 70 mm mélységig, pl. laminált pa..
Megtakarítás: -2%