BOSCH Oldalcsípő fogó nagy nyomatékú 160 mm CrV (1600A01TH9)
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 1600A01TH9
  • Súly: 0.22kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Szívós, hosszú élettartamú diagonális csípőfogó professzionális alkalmazásokhoz
A nagy szilárdságú króm-vanádium acélszárak és a speciálisan edzett vágóélek erősek és tartósak.
Rossz
Gyártó: BETA
műanyag vágásához műanyag vágásához Méretek:○: 15°L mm: 160L1 mm: 22..
Megtakarítás: -25%
Kosárba
Gyártó: BETA
műanyag vágásához műanyag vágásához Méretek:○: 45°L mm: 160L1 mm: 22..
Megtakarítás: -24%
Kosárba
CsípőfogóMéretek:L mm: 140L1 mm: 20 mm: 1,6A mm: 25,0S mm: 11,0 g: 135..
Megtakarítás: -25%
CsípőfogóMéretek:L mm: 160L1 mm: 22 mm: 1,6A mm: 28,0S mm: 12,0 g: 180..
Megtakarítás: -25%
Szikramentes szerszámokMéretek:L mm: 160L1 mm: 22A mm: 28S mm: 12 g: 180..
Megtakarítás: -28%
CsípőfogóMéretek:L mm: 140L1 mm: 20 mm: 1,6A mm: 25,0S mm: 11,0 g: 160..
Megtakarítás: -24%
CsípőfogóMéretek:L mm: 160L1 mm: 22 mm: 1,6A mm: 28,0S mm: 12,0 g: 215..
Megtakarítás: -24%
Leesésvédett szerszámokMéretek:L mm: 160L1 mm: 22 mm: 1,6A mm: 28,0S mm: 12,0 g: 215..
Megtakarítás: -24%
Szigetelt fogó 1000VMéretek:L mm: 140L1 mm: 20 mm: 1,6A mm: 18B mm: 10L mm: 150..
Megtakarítás: -24%