BOSCH PRO Impact bithegy készlet 8 részes 25m (PH1/PH2/PZ1/PZ2/T15/T20/T25/T30) 1/4'' Hex
Erőteljes csavarozásMéretek: PH1; PH2; PZ1; PZ2; T15; T20; T25; T30Hosszúság: 25... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 2608521U61
  • Súly: 0.06kg
  • EAN: 6949509242341
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Erőteljes csavarozás
Méretek: PH1; PH2; PZ1; PZ2; T15; T20; T25; T30
Hosszúság: 25 mm
Rossz
Gyártó: BGS
BGS Technic - Germany Speciális kialakítású bit készlet kiváló minőségű Német gyártótól. 122 részes univerzális készlet. Tulajdonságok: 200 mm-es..
Kosárba
Gyártó: BGS
10 darab 50 mm hosszúsűgú megfordítható bit PH 1-2-3 - PZ 1-2-3 - lapos 3-4-6-7 mm Övre akasztható tartóban..
Kosárba
BGS-Technic Germany - hosszúság: 55, 100, 140, 200 mm - méretek: imbusz 5 - 19 mm - befogás: 1/2''..
Króm-vanádium acélból készül;Matt króm bevonat;Recézett külső ív.A készlet tartalma:6 db 55 mm hosszú bitfej: 7/32 - 1/4 - 9/32 - 5/16 - 3/8 - 15/325 ..
BGS Technic - Germany - Recézéssel - Belső hatszögletű meghajtott profil méretei: 14 - 17 - 19 - 22 mm (hossz: 85 mm) - Meghajtott profil T-profil (To..
Gyártó: Laser Tools
Megtakarítás: -25%