BOSCH PRO Impact bithegy készlet PH2/PZ2/T20/25/30x5db x 25mm Tic Tac dobozban 1/4'' Hex (25 db)
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 2608521U63
  • Súly: 0.15kg
  • EAN: 6949509242365
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Erőteljes csavarozás
Méretek: PH2 (5 db); PZ2 (5 db); T20 (5 db); T25 (5 db); T30 (5 db)
Hosszúság: 25 mm
Rossz
Gyártó: BGS
BGS Technic - Germany Speciális kialakítású bit készlet kiváló minőségű Német gyártótól. 122 részes univerzális készlet. Tulajdonságok: 200 mm-es..
Kosárba
Gyártó: BGS
10 darab 50 mm hosszúsűgú megfordítható bit PH 1-2-3 - PZ 1-2-3 - lapos 3-4-6-7 mm Övre akasztható tartóban..
Kosárba
BGS-Technic Germany - hosszúság: 55, 100, 140, 200 mm - méretek: imbusz 5 - 19 mm - befogás: 1/2''..
Króm-vanádium acélból készül;Matt króm bevonat;Recézett külső ív.A készlet tartalma:6 db 55 mm hosszú bitfej: 7/32 - 1/4 - 9/32 - 5/16 - 3/8 - 15/325 ..
BGS Technic - Germany - Recézéssel - Belső hatszögletű meghajtott profil méretei: 14 - 17 - 19 - 22 mm (hossz: 85 mm) - Meghajtott profil T-profil (To..
Gyártó: Laser Tools
Megtakarítás: -25%