BOSCH Akkumulátor szett ProCORE+ 18V / 2 x 8,0 Ah akku + GAL18V-160 gyorstöltő
2 db ProCORE 18 V / 8,0 Ah akkumulátor
Feszültség (V)
18
Akkumulátor kapacitás (Ah)
8,0
1 db GAL 18V-160 C töltő
A töltő... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 1600A02X03
  • Súly: 3.43kg
  • EAN: 4053423252668
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Feszültség (V)18
Akkumulátor kapacitás (Ah)8,0
1 db GAL 18V-160 C töltő
A töltő aszimptotikus töltési algoritmusa rövid töltési időt garantál
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: Einhell
Megtakarítás: -20%
Gyártó: BOSCH
A kezdőkészlet két 5,0 Ah kapacitású 18 V-os akkumulátorból és a GAL 1880 CV gyorstöltőből áll. A készletben levő GBA 18V 5.0Ah jelű akkumulátor 25%-k..
Energia és munka – rugalmasság a 12 V-os POWER FOR ALL rendszeren belül.Készlet GAL 1210 CV töltővel és 1,5 Ah-s akkumulátorral.Rugalmasság költségtak..
Megtakarítás: -4%
Kompakt: modern kialakítása következtében nagyon kompakt.Optimalizált töltési sebesség: Optimalizált töltési sebesség a kompakt 18 V-os akkukhoz, amel..
Megtakarítás: -4%
Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alattUltra Speed Tech: Erős, 16 A-es töltőáramKevesebb állásidő: az Active Air ..
Megtakarítás: -2%
A GAL 12V-40 Professional a Bosch leggyorsabb töltője.Gyors töltést biztosít minden 12 V-os akkuhoz, a normál 12 V 3,0 Ah akkut feltölti 0-ról 80%-ra ..
Megtakarítás: -4%
Gyártó: DCK
A DCK 20V rendszert a teljesítményre és a megbízhatóságra tervezték, professzionális teljesítményt nyújtva a szakemberek számára.Egycellás töltés és k..