BOSCH Akkus állványos LED lámpa GLT18V-5000 (akku és töltő nélkül) 5000 lm
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06019P5000
  • Súly: 9.20kg
  • EAN: 4053423340907
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A PRO GLT18V-5000 közepes és nagy méretű munkaterületek megvilágítására alkalmas. Kompatibilis a Bosch Professional 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
Kezelőfelület a fényerő és a töltöttség kijelzésével.
  • Összeállítás mindössze 15 másodperc alatt, néhány egyszerű lépésben
Technikai adatok
Szerszámméret (szélesség)727 mm
Szerszámméret (hossz)727 mm
Szerszámméret (magasság)2200 mm
Akkufeszültség, kompatibilis a következővel:18,0 V
Súly akku nélkül6.2 kg
Fényáram5000 lm
Fényességi szintek száma3
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Megtakarítás: -24%
MunkapadokMéretek:..
Megtakarítás: -28%