BOSCH Akkus Bluetooth Rádió DAB+ GPB18V-3SC 10W IP 54 (Akku és töltő nélkül)
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06014A3300
  • Súly: 2.43kg
  • EAN: 4053423619737
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Nagyszerű, hordozható hang: rugalmas és hordozható digitális munkahelyi rádió
Nagyszerű hangzás DAB+, Bluetooth®, FM és Multi-Speaker Sound rendszerrel
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
A rádió a Power Delivery (PD) szabvány szerinti USB-C® tápellátással működtethető.
Technikai adatok
Akkufeszültség18,0 V
Rádió frekvencia tartomány FM87,5 – 108 MHz
DAB+ rádiófrekvencia-tartomány174,928 – 239,2 MHz
Mentett FM-állomások4
Mentett DAB+ állomások4
Súly akku nélkül2,1 kg
Bluetooth® típusBluetooth 5.4
Töltésállapot-kijelzőIgen
Külső áramforrás mellékelveNem
HorogIgen
IP védettségIP54
Max. USB töltőáram1,5 A
Többhangszórós hangzásIgen
Hangszóró névleges kimenete10 W
USB-töltőportok száma1
Hangszórók száma2
Lejátszás USB-n keresztülNem
USB töltésIgen
USB bemeneti típusú tápellátásUSB-C
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -25%
Megtakarítás: -28%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%