BOSCH Akkus erőcsomag GSR 18V-65 + GWS18V-11 + tartozékkészlet (akku és töltő nélkül)
Professzionális szerszámok tökéletes kombinációjával hatékonyan elvégezheti a munkát. Az erőcsomag tartalma:Akkus sarokcsiszoló 125 mm GWS 18V-11Akkus fúrócsavarozó GSR 18V-65Vágókorong 125 x 1,0 x 22,2 mm45 részes csavarbehajtó bitkészlet EXTRA HARD Pick&Clic... Bővebben
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 0615A50091
  • Súly: 12.20kg
  • EAN: 4053423619430
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Professzionális szerszámok tökéletes kombinációjával hatékonyan elvégezheti a munkát.
Az erőcsomag tartalma:
Akkus sarokcsiszoló 125 mm GWS 18V-11
Akkus fúrócsavarozó GSR 18V-65
Vágókorong 125 x 1,0 x 22,2 mm
45 részes csavarbehajtó bitkészlet EXTRA HARD Pick&Clic rendszerrel.
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus köszörű és flexibilis száras csiszológép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 3 az 1-ben akkumulátoros gép : csiszológép..
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus multi csiszoló-gravírozó gép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Egy olyan eszköz, amelyet számos precíziós befejező mu..
Gyártó: Neo Tools
NEO Energy+ 18 V, Li-Ion, akkus polírozógép. M14 150 mm, 800-2300 min-1, akkumulátor nélkül. Autófestékek, lakkfelületek, lámpák, szinesfémek poírozás..
Akkus sarokcsiszoló 18V, Li-Ion, 115x22.2 mm tárcsa, fordulatszám 10000 min⁻¹, orsó menet M14, kétállású oldalsó markolat, (LxH) 320 x 130 mm, tömege ..
GRAPHITE akkus sarokcsiszoló, 125mm, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Az ajánlott akkumulátor kapacitása 4 Ah. Jellemzője a 10000 f..
GRAPHITE akkus szalagcsiszoló, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis.120-350 m/perc szalagsebesség, 16 000/perc fordulatszám jellemzi. A k..