BOSCH Akkus hőkamera GTC 12V-450-13 (4 x 1,5 V-os LR6 (AA) elem + elemadapter)
Megtakarítás: -3%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 0601083901
  • Súly: 1.07kg
  • EAN: 4053423322361
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Kompakt hőkamera a hőmérséklet-különbségek gyors és egyszerű megjelenítéséhez
  • Jelenítsd meg a hőmérséklet-különbségeket kiváló képminőségben, egyetlen kattintással!
  • Gyors indítás, beépített lézer, munkalámpa és képalkotó kamera az egyszerű használat érdekében
A GTC 12V-450-13 Professional hőkamera ideális belépő szintű eszköz a hőmérséklet-különbségek egyszerű és gyors vizualizálásához. A 256 x 192 pixeles felbontásnak és a teljes mértékben a hőképre összpontosító, 2,8"-os kijelzőnek köszönhetően, gyorsan elemezheted a hőmérséklet-változásokat, számos nézőpontból. Kompakt kialakításának köszönhetően könnyedén elfér bármely szerszámostáskában, így tökéletes választás a szakemberek számára. Az IP54-es védettséggel, a 2 méteres esésállósággal és az IR-érzékelőt védő fedéllel ellátott kamera ideális választás a szélsőséges munkakörülmények között is.
A GTC 12V-450-13 Professional kettős áramforrásának köszönhetően könnyedén válthatsz a 12V-os lítium-ion akkumulátorok és az AA alkáli elemek között, biztosítva a folyamatos munkavégzést. Az USB-interfész lehetővé teszi, hogy zökkenőmentesen rögzíts és továbbíts akár 500 képet, ezzel biztosítva a munkafolyamatok hatékonyságát. Kompatibilis az olyan tartozékokkal is, mint az AA1 elemadapter, így készen áll bármilyen feladatra.
Technika adatok
Mérési tartomány–20 °C – +450 °C
IR mérési pontosság± 2 °C (középpont)ᵇ
Mérési alkalmazásHőkép
AdatátvitelUSB-C®
Hőérzékenység (NETD)<=50 mK
IR érzékelő mérete256 pixel x 192 pixel
Felbontás0,1 °C
Lézerdióda2. lézerosztály, 645-660 nm
Mérési pontok száma49 152
Látómező (FOV)56° x 42°
Képmemória (képek száma)500
MemóriatípusBelső memória
Kép fájlformátuma.jpg
Ütés elleni védelem2 m
Súly0,35 kg
Kijelző mérete2,8"
Üzemi hőmérséklet-10 – 50 °C
Minimális céltávolság0,5 m
Hőkép frissítési gyakorisága9 Hz
 Szállítási terjedelem: USB-C® kábel, 1 x szerszámtáska, AA1 alkáli elem adapter, 4 x 1,5 V-os LR6 (AA) elem
Rossz
Gyártó: BETA
DiagnosztikaMéretek:SxAxL mm: 0,5x3x44L1 mm: 123..
Megtakarítás: -25%
Kosárba
Gyártó: BETA
Egy 200 báros érzékelőt és csatlakozó elemeket tartalmaz egy 200 báros érzékelőt és csatlakozó elemeket tartalmaz 240x210x50 mm -  0,5 Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Érzékelőt és csatlakozó kábelt tartalmaz érzékelőt és csatlakozó kábelt tartalmaz 240x210x50 mm -  380 g Méretek:..
Megtakarítás: -24%
DiagnosztikaMéretek:..
Megtakarítás: -24%
DiagnosztikaMéretek:..
Megtakarítás: -24%
TolómérőMéretek:A max mm: 200L mm: 260B mm: 80G mm: 0,02HxS mm: 10x3,5..
Megtakarítás: -24%
TolómérőMéretek:A max mm: 300L mm: 360B mm: 80G mm: 0,02HxS mm: 10x3,5..
Megtakarítás: -24%
TolómérőMéretek:A max mm: 200L mm: 270B mm: 100G mm: 0,01-0,0005HxS mm: 16x4,5..
Megtakarítás: -28%
C = mérési tartomány C = mérési tartományMéretek:C mm: 0÷5A mm: 8D mm: 40G mm: 0,01..
Megtakarítás: -24%