Megállíthatatlan 18 V-os vonallézer a nagy precizitáshoz kemény körülmények között isA GLL 18V-120-33 CG Professional az építőipari szakemberek számára megbízható precizitást biztosít a legkeményebb munkakörülmények között is. A háromféle áramforrás elve lehetővé teszi a váltást a 18 V-os és 12... Bővebben
Megállíthatatlan 18 V-os vonallézer a nagy precizitáshoz kemény körülmények között is
A GLL 18V-120-33 CG Professional az építőipari szakemberek számára megbízható precizitást biztosít a legkeményebb munkakörülmények között is. A háromféle áramforrás elve lehetővé teszi a váltást a 18 V-os és 12 V-os platform között, valamint alkáli C-cellák is használhatók az állásidők elkerülése érdekében, hogy a feladatra lehessen koncentrálni. Ez a robusztus vonallézer gumírozott burkolattal és IP65 védettséggel rendelkezik, így munkavégzés közben nem kell aggódni a víz, por és ütések miatt. A könnyebb munkavégzéshez a lézeren háttérvilágítású billentyűzet található a lézervonalak egyenkénti kiválasztásához, a beépített, erős mágnessel rendelkező talppal pedig gyorsan és biztonságosan rögzíthető. A lézervonal finombeállítással a függőleges vonal a referenciapont elvesztése nélkül módosítható.
Egyszerűen átválható a 18 V-os, 12 V-os és alkáli C-cellás áramforrások között, így elkerülhető az állásidő
Technikai adatok
| Akkumulátor kapacitás (Ah) | 4,0 |
| Akkumulátorral együtt (db) | 1 |
| Feszültség (V) | 12,0 / 18,0 |
| Lézer hullámhossz (nm) | 500 – 540 |
| Üzemi hőmérséklet | -10 – 40 °C |
| Lézer osztály | 2 |
| Hatótávolság (m) | 35 |
| Hatótávolság vevővel (m) | 120 |
| Szintezési pontosság (mm/mᵃ) | ± 0,3 |
| Szintezés tartomány | ± 4° |
| Szintezési idő (s) | 3 |
| IP osztály | IP65 (kivéve akku és akku adapter) |
| Áramellátás | 18 V-os Li-ion akkumulátor |
| Áramellátás | 12 V Li-ion akku |
| Áramellátás | 4 x 1,5 V LR14 (C) |
| Üzemidő, max. (h) | 20 (18V 4Ah Li-Ion) |
| Üzemidő, max. (h) | 8 (12V 2Ah Li-Ion) |
| Állványmenet | 1/4", 5/8" |
| Lézer nyaláb színe | zöld |
| Kivetítés | 3 x 360° vonal |
| Kompatibilis lézervevők | LR 7 |
| Súly akkumulátorral (kg) | 1,9 |
| Súly alkáli elemekkel (kg) | 1,8 |
Szállítási terjedelem: L-BOXX 136 (1 600 A01 2G0), 1 x ProCORE18V 4.0Ah akkumulátor (1 600 A01 6GB), GAL 18V-40 Professional gyorstöltő (1 600 A01 9RJ), DK 20 Professional mennyezeti csíptető (1 608 M00 C4C), Lézer céltábla