BOSCH Akkus szablyafűrész GSA 185-LI kartondobozban (akku + töltő nélkül) (06016C0020)
A Bosch Brushless technológiának köszönhetően a GSA 185-LI várakozáson felüli akkus vágási teljesítményt nyújt, amely egy 1100 W-os vezetékes szablyafűrész teljesítményének megfelelő.A GSA 185-LI teljesítmény–súly arányának köszönhetően a munkavégzés minden testhelyzetben könnyebb és kevésbé... Bővebben
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06016C0020
  • Súly: 4.00kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A Bosch Brushless technológiának köszönhetően a GSA 185-LI várakozáson felüli akkus vágási teljesítményt nyújt, amely egy 1100 W-os vezetékes szablyafűrész teljesítményének megfelelő.
A GSA 185-LI ideális bontáshoz és számos anyaghoz (fém, fa, műanyag, szigetelőanyagok).
Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel.
A sebesség egyszerűen és fokozatmentesen beállítható a kapcsoló segítségével.
A szablyafűrész akasztóval rendelkezik a szerszám biztonságos felakasztásához.
A szénkefe nélküli technológia kiemelkedő akkus vágási teljesítményt biztosít – 1100 W-os vezetékes teljesítménnyel megegyezőt.
A szerszám nélküli bepattintással a fűrészlap egyszerűen, egy kézzel behelyezhető és kivehető.
Technikai adatok
Akkumulátor kapacitás (Ah)Akku nélkül szállítva
Akkumulátorral együtt (db)0
Feszültség (V)18
Vágási mélység fában (mm)230
Vágásmélység fémben (mm)150
Lökethossz (mm)28
Löketszám (löket/perc)2.900
Súly akkumulátor nélkül (kg)3.2
Rossz
Gyártó: Graphite
Pilarka tarczowa akumulatorowa 18V, Li-Ion, tarcza 150 x 10 mm, obroty 4200 min⁻¹, cięcie pod kątem 0-45º, gł. cięcia 48/36 mm (90/45º), lézer kitűző,..
Kosárba
Gyártó: Graphite
Akkumulátor nélküli, kefe nélküli körfűrész 18 V, Li-Ion, 165 x 20 mm-es penge, 4200 fordulat / perc, vágás 0-45 ° szögben, mélységmetszetek 52/35 mm ..
Kosárba
GRAPHITE akkus orrfűrész, kefementes motorral, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkall kompatibilis. Fa, fém, műanyag, tégla, gázbeton vágásához. A mu..
GRAPHITE asztali körfűrész, 1600 W, 254/30 mm. Összecsukható asztal. Teljesítménye 1600 W (S1) vagy 2000 W (S6 20%). 254/30 mm-es tárcsával rendelkezi..
Gyártó: Verto
Asztali körfűrész 800 W, fűrésztárcsa 200 x 16 mm..
Megtakarítás: -3%
Gyártó: BOSCH
Könnyen használható, könnyű szúrófűrész ház körüli munkákhoz.Könnyű működtetés egyetlen gombbal.Tökéletes fa vágására 70 mm mélységig, pl. laminált pa..
Megtakarítás: -2%