BOSCH EXPERT Akkumulátor EXBA18V-40 18 V / 4,0 Ah
Nagy teljesítmény a lehető legkompaktabb kialakításbanNagy teljesítmény: akár 2000 W maximális teljesítmény a nagyobb igénybe vételt jelentő alkalmazásokhoz (belső laboratóriumi tesztadatok, pillanatnyi maximális teljesítmény, teljesen feltöltött, új akkumulátorral)Nagy teljesítményű tabless... Bővebben
Megtakarítás: -2%