BOSCH EXPERT Akkumulátor EXBA18V-80 18 V / 8,0 Ah
Extrém üzemidő maximális teljesítmény mellettExtrém üzemidő: Kivételesen hosszú üzemidő megszakítás nélkül, nagy igénybevételt jelentő alkalmazások esetén isNagy teljesítményű tabless cellatechnológia: Kisebb belső ellenállás az akár 2400 W maximális teljesítményért (belső laboratóriumi... Bővebben
Megtakarítás: -2%