BOSCH EXPERT Aktívhűtéses akkumulátor töltő EXAL18V-160 / 16 A-es töltőáram
Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alattUltra Speed Tech: Erős, 16 A-es töltőáramKevesebb állásidő: az Active Air Cooling 2.0 funkció hűti az akkumulátorokat, a FlexTemp Charging funkció pedig kiterjeszti az EXPERT akkumulátorok töltési hőmérséklet-tartományát3... Bővebben
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 1600A03D3A
  • Súly: 1.00kg
  • EAN: 4053423622355
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Ultragyors töltés: Az EXBA18V-80 akkumulátor teljes feltöltése 39 perc alatt
Ultra Speed Tech: Erős, 16 A-es töltőáram
3 töltési mód: Standard, Power Boost és Long Life
Az EXPERT EXAL18V-160 ultragyors töltő mindössze 39 perc alatt teljesen feltölti az EXBA18V-80 akkumulátort, köszönhetően a 16 A-es töltőáramnak. Az intelligens Active Air Cooling 2.0 funkció hatékonyan hűti az akkumulátorokat, a FlexTemp Charging funkció pedig -10 °C és +55 °C közé növeli az EXPERT akkumulátorok töltési hőmérséklet-tartományát. Mindkét funkció csökkenti az állásidőt, mivel lehetővé teszi a még meleg akkumulátorok töltésének gyors megkezdését, még a nagy igénybevételű alkalmazások után is. A FlexTemp Charging továbbá lehetővé teszi a hideg akkumulátorok töltését is. Ez az ultragyors töltő három töltési móddal rendelkezik: Standard, Power Boost és Long Life. A módok az igényeidtől függően a töltési mód gomb segítségével aktiválhatók. Power Boost módban a legmagasabb töltési sebességen tölthető fel az akku. Válaszd a Long Life módot a kíméletesebb teljes töltéshez, ami segít meghosszabbítani az akkumulátor élettartamát.
Ultragyors töltő nagy igénybevételű alkalmazásokhoz. 5 LED jelzi az akkumulátor pontos töltöttségi állapotát. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátorrendszerrel.
Technikai adatok
Feszültség (V)14,4 – 18
Töltőáram (A)16,0
Súly (kg)1
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: Einhell
Megtakarítás: -20%
Gyártó: BOSCH
A kezdőkészlet két 5,0 Ah kapacitású 18 V-os akkumulátorból és a GAL 1880 CV gyorstöltőből áll. A készletben levő GBA 18V 5.0Ah jelű akkumulátor 25%-k..
Energia és munka – rugalmasság a 12 V-os POWER FOR ALL rendszeren belül.Készlet GAL 1210 CV töltővel és 1,5 Ah-s akkumulátorral.Rugalmasság költségtak..
Megtakarítás: -4%
2 db ProCORE 18 V / 8,0 Ah akkumulátor Feszültség (V) 18 Akkumulátor kapacitás (Ah) 8,01 db GAL 1..
Kompakt: modern kialakítása következtében nagyon kompakt.Optimalizált töltési sebesség: Optimalizált töltési sebesség a kompakt 18 V-os akkukhoz, amel..
Megtakarítás: -4%
A GAL 12V-40 Professional a Bosch leggyorsabb töltője.Gyors töltést biztosít minden 12 V-os akkuhoz, a normál 12 V 3,0 Ah akkut feltölti 0-ról 80%-ra ..
Megtakarítás: -4%
Gyártó: DCK
A DCK 20V rendszert a teljesítményre és a megbízhatóságra tervezték, professzionális teljesítményt nyújtva a szakemberek számára.Egycellás töltés és k..