BOSCH Akkus fémvágó körfűrész GKM 18V-50 (akku és töltő nélkül) (06016B8000)
Precíz és egyszerű fémfűrészelés: gyorsabban halad a munka, kevesebb a szikra és a forgács.A GKM 18V-50 Professional fém körfűrész felgyorsítja a munkát és precízen vág. További előnyei a szinte szikramentes munkavégzés a beépített és robusztus forgácsgyűjtő doboznak köszönhetően, amelynek ajtaja... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06016B8000
  • Súly: 3.64kg
Elégedett vevő: 0
Precíz és egyszerű fémfűrészelés: gyorsabban halad a munka, kevesebb a szikra és a forgács.
A GKM 18V-50 Professional fém körfűrész felgyorsítja a munkát és precízen vág.
A GKM 18V-50 Professional a fémek gyors és precíz vágásának szakértője, például kábeltálcák vagy acél menetes szárak (vasfémek) esetén.
Az összes 18 V-os Bosch Professional akkumulátorral és töltővel kompatibilis (Professzionális 18V rendszer).
Szinte szikramentes munkavégzés a beépített és könnyen üríthető forgácsgyűjtő doboz révén.
Pontos vágások a vágás vonalát jelző fény, a kémlelőablak és a beépített LED-lámpa révén.
Rossz
Gyártó: Graphite
Pilarka tarczowa akumulatorowa 18V, Li-Ion, tarcza 150 x 10 mm, obroty 4200 min⁻¹, cięcie pod kątem 0-45º, gł. cięcia 48/36 mm (90/45º), lézer kitűző,..
Kosárba
Gyártó: Graphite
Akkumulátor nélküli, kefe nélküli körfűrész 18 V, Li-Ion, 165 x 20 mm-es penge, 4200 fordulat / perc, vágás 0-45 ° szögben, mélységmetszetek 52/35 mm ..
Kosárba
GRAPHITE akkus orrfűrész, kefementes motorral, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkall kompatibilis. Fa, fém, műanyag, tégla, gázbeton vágásához. A mu..
GRAPHITE asztali körfűrész, 1600 W, 254/30 mm. Összecsukható asztal. Teljesítménye 1600 W (S1) vagy 2000 W (S6 20%). 254/30 mm-es tárcsával rendelkezi..
Gyártó: Verto
Asztali körfűrész 800 W, fűrésztárcsa 200 x 16 mm..
Megtakarítás: -3%
Gyártó: BOSCH
Könnyen használható, könnyű szúrófűrész ház körüli munkákhoz.Könnyű működtetés egyetlen gombbal.Tökéletes fa vágására 70 mm mélységig, pl. laminált pa..
Megtakarítás: -2%