BOSCH IXO 7 Akkus csavarozó (06039E0020)
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06039E0020
  • Súly: 0.83kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Nagyobb teljesítmény a hétköznapi csavarozási feladatokhoz.
Vezeték nélküli mindentudó csavarozáshoz.
Elődjéhez képest 20%-kal megnövelt nyomaték a nagyobb teljesítményű motornak köszönhetően.
Megnövelt üzemidő akár 190 csavarozásig a 2,0 Ah-s lítium-ion akkumulátornak köszönhetően.
Az új, 360°-os LED-gyűrűvel megvilágítja a sötét munkaterületeket.
A lítium-ion technológiának köszönhetően nincs memóriaeffektus vagy önkisülés.
MicroUSB töltő az egyszerű és hordozható töltési megoldásokért.
Könnyű és kompakt mindentudó extra teljesítménnyel a könnyebb csavarozásért.
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -28%
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus fúró-csavarozó, cserélhetó befogóadapterekkel, 18V Li-ion. Graphite Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Egy sokoldalú eszköz otthon..
Gyártó: Graphite
Energy+ készlet alumínium kofferben: fúró-csavarozó, Energy+ 18V, Li-lon 2.0Ah akkumulátor - 2 db, akkutöltő. Tartalmaz 109 tartozékot: 25 mm-es bitek..
GRAPHITE akkus gépkészlet, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A készlet tartalma: akkus fúró-csavarozó (58G022) két 2.0Ah akkumulátor ..
Gyártó: DeWalt
DeWalt 12 V-os többfejű fúró/csavarozó Kefe nélküli motor a hatékony teljesítmény és üzemidő érdekében Sokoldalúan használható szűk helyeken a kompak..
Gyártó: Verto
VERTO akkumulátoros fúró-csavarozó (ref. 52G293), amely 20 V-os és 1,5 Ah kapacitású, nagy teljesítményű akkumulátorral működik. A maximális fordulats..
Megtakarítás: -31%