BOSCH Lyukjelölő ceruza (1600A02E9C)
Praktikus mély-lyuk jelölő ceruza papír, fa és egyéb anyagok jelöléséhez
Levehető kupak a rugalmas használatért mély-lyuk jelölőként
Hosszú élettartam a robusztus háznak és a... Bővebben
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 1600A02E9C
  • Súly: 0.05kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Hosszú élettartam a robusztus háznak és a rozsdamentes acélból készült csőnek köszönhetően
Grafitbél papír, fa, kő és egyéb anyagok jelöléséhez
Praktikus, beépített hegyező a hegyes ceruzabél és pontos jelölés érdekében
A szerszám méretei: 147 x 19 x 15 mm
Rossz
Gyártó: BETA
Egyéb szerszámok a karbantartáshozMéretek:L min mm: 340..
Megtakarítás: -25%
Kosárba
Gyártó: BETA
Egyéb szerszámok a karbantartáshozMéretek:L min mm: 360..
Megtakarítás: -24%
Kosárba
Acél simító 500 x 140 mm fa nyéllel. A betonpadlók kiegyenlítésére acél simítót használnak...
Acél simító 280 x 160 mm fa nyéllel. A betonpadlók kiegyenlítésére acél simítót használnak...
Gyártó: Neo Tools
Fogazott simító, 270 x 128 mm, fog 10 x 10 x 10 mm, kétanyagú markolat, rozsdamentes acél 0,7mm..
Gyártó: Neo Tools
Fogazott simító 8 x 8 x 8 mm, 270 x 128 mm, lapvastagság 0,7 mm, rozsdamentes nemesacél, lakkozott fa markolat..
Fogazott simító, 270 x 128 mm, fog 8 x 8 x 8 mm, kétanyagú markolat, rozsdamentes acél 0,7mm..
Fogazott simító 10 x 10 x 10 mm, 480 x 128 mm, lapvastagság 0,7 mm, rozsdamentes nemesacél, lakkozott fa markolat..