BOSCH Övre csatolható szeg és szerszámtartó táska kalapácstartó horoggal GWT 4 (1600A0265T)
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 1600A0265T
  • Súly: 0.96kg
Elégedett vevő: 0
Azonnali hozzáférés minden szerszámhoz, egyedi elrendezéssel.
Beépített merevítés.
Szög- és csavartárolásra alkalmas, összehúzható rekesz
Rossz
Gyártó: BETA
Lakatos kalapácsMéretek: g: 100A mm: 15L mm: 260L1 mm: 82..
Megtakarítás: -25%
Kosárba
Gyártó: BETA
Lakatos kalapácsMéretek: g: 1000A mm: 36L mm: 360L1 mm: 135..
Megtakarítás: -25%
Kosárba
Lakatos kalapácsMéretek: g: 1500A mm: 42L mm: 380L1 mm: 145..
Megtakarítás: -24%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 200A mm: 19L mm: 280L1 mm: 95..
Megtakarítás: -25%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 2000A mm: 47L mm: 400L1 mm: 155..
Megtakarítás: -24%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 300A mm: 23L mm: 300L1 mm: 105..
Megtakarítás: -25%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 400A mm: 25L mm: 310L1 mm: 112..
Megtakarítás: -25%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 500A mm: 27L mm: 320L1 mm: 118..
Megtakarítás: -25%
Lakatos kalapácsMéretek: g: 600A mm: 30L mm: 330L1 mm: 122..
Megtakarítás: -25%