BOSCH Nedves és száraz porszívó UniversalVac 15 / 1000 W (06033D1100)
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06033D1100
  • Súly: 9.42kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
Különféle nedves és száraz hulladék eltüntetése egyszerűen.
Padlótisztító fej az univerzális felhasználásért – nedves és száraz felületek tisztításához.
A kényelmes tárolásért minden tartozék a porszívóra csatolható.
A beépített nedves és száraz szűrőbetétnek köszönhetően nem szükséges cserélni a szűrőt.
Ideális a levelek és a hulladék eltávolításához a nehezen elérhető helyekről.
Lenyűgöző sokoldalúság – nedves és száraz tisztítás különféle felületeken.
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -28%
Kosárba
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -28%
Kosárba
''L'' osztályú szűrés• kétfokozatú by-pass motor • feszültség 230/240 V • frekvencia 50/60 Hz • legnagyobb teljesítmény 1100 W • levegőszállít..
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -33%
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus hamuszívó, 18V Li-ion, 15L.Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Ajánlott akkumulátor - 4 Ah (a 2 Ah-s akkumulátorral való üzemidő kb...
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus porszívó, 2 az 1 ben, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 2 az 1-ben akkumulátoros porszívó nélkülözhetetlen eszköz a m..
GRAPHITE akkus porszívó, 18V Li-ion, 10L. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis.Műhelyporszívó 10 L űrtartalmú gép, amely Graphite Energy+ 2 Ah vagy 4..