Gumipogácsa csápos emelőhöz 118/108 mm-es fémhátlap+perem+2furat (GP118-FH2F-PP)
Gömbölyű, pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, dupla fémbetétes, 2 db furattal ellátva. Külső átmérő: 118 mm Belső átmérő: 107 mm Belső átmérő a peremnél mérve: 98 mm Perem belső magassága: 12 mm Átmenő furat méretei: 9 mm Furatok közti távolság: 70 mm Teljes magasság: 36 mm / 30 mm (pöttyökkel... Bővebben
  • Gyártó: PTC Tools
  • Cikkszám: GP118-FH2F-PP
  • Súly: 0.36kg
  • Elérhető: 2-4 munkanap
Elégedett vevő: 0
Gömbölyű, pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, dupla fémbetétes, 2 db furattal ellátva.
Külső átmérő: 118 mm
Belső átmérő: 107 mm
Belső átmérő a peremnél mérve: 98 mm
Perem belső magassága: 12 mm
Átmenő furat méretei: 9 mm
Furatok közti távolság: 70 mm
Teljes magasság: 36 mm / 30 mm (pöttyökkel együtt / pöttyök nélkül)
Magasság: 11,5 mm (perem nélkül, pöttyökkel együtt)
Az ár egy darabra vonatkozik !
Rossz
Gyártó: BETA
Egyéb felszerelésekMéretek:L mm: 1500C max kg: 500..
Megtakarítás: -28%
Kosárba
Gyártó: BETA
Egyéb felszerelésekMéretek:L mm: 1800C max kg: 400..
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Autókhoz és haszonjárművekhez ideális autókhoz és haszonjárművekhez ideális Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -28%
Max. teherbirás: 500 kg Max. teherbírás: 500 kg Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -25%