Gumipogácsa csápos emelőhöz 120/110 mm-es fémhátlap+perem (GP120-FH1F-PP)
átlós csavarral rögzíthető kivitelű, hátoldalán teljes fémbetéttel peremes kialakítással. Fémlapra vulkanizált, vastag tányér felület - peremmel, középen lévő lyukkal Külső átmérő: 120 mm Belső átmérő: 110 mm (hátlapon teljes fémbetét) Félperem magassága: 7 mm Fémbetét közti Teljes magasság: 27 mm... Bővebben
  • Gyártó: PTC Tools
  • Cikkszám: GP120-FH1F-PP
  • Súly: 0.28kg
  • Elérhető: 2-4 munkanap
Elégedett vevő: 32
átlós csavarral rögzíthető kivitelű, hátoldalán teljes fémbetéttel peremes kialakítással.
Fémlapra vulkanizált, vastag tányér felület - peremmel, középen lévő lyukkal
Külső átmérő: 120 mm
Belső átmérő: 110 mm (hátlapon teljes fémbetét)
Félperem magassága: 7 mm
Fémbetét közti
Teljes magasság: 27 mm (gumiperemmel együtt)
Magasság: 7 mm (gumiperem nélkül)
Furat átmérő: 12 mm
Megtakarítás: -28%
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Autókhoz és haszonjárművekhez ideális autókhoz és haszonjárművekhez ideális Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -28%
Max. teherbirás: 500 kg Max. teherbírás: 500 kg Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -25%
Szállítás
Szállítási határidő
Kiszállítás munkanapokon 8 - 17 óra között történik. Várhatóan a fent megjelölt időn belül.
Személyes átvétel – átvételi ponton
Szállítási költség
Személyes átvétel: Díjmentes.
Külföldre történő szállítás
Jelenleg nem elérhető szolgáltatás.
Fizetés
Csomagautomatál csak kártyával lehetséges átvételkor fizetni.
- Készpénzzel az átvételi helyen (díjmentes),
- Bankkártyával a weboldalon, (díjmentes)
Részletes szabályok az ÁSZF-ben
Gyors szállítás
Jellemzően 2-5 munkanap
Személyes átvétel
Budapest X. ker Fertő utca 14.
Elállás
14 nap jogszabály szerin
Ügyfélszolgálat
Magyar, telefonos
Rólunk
Ezért biztos lehet benne, hogy
  • minden magyar szabályt betartunk
  • elérhetők vagyunk
  • és a vásárlás után is segítünk megoldani az esetleges problémákat
Mások ezekkel együtt vásárolták
Gyártó: PTC Tools
Pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, belül +6 mm-es gumi betéttel az extra tartósság érdekében, középen 1 db furattal ellátva. Külső átmérő: 120 mm Be..
Pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, belül +6 mm-es fém betéttel az extra tartósság érdekében, középen 1 db furattal ellátva. Külső átmérő: 120 mm Bel..
2 db átlós csavarral rögzíthető kivitelű, hátoldalán teljes fémbetéttel és félperemes kialakítással. Külső átmérő: 119 mm (körkörös ábra a felső oldal..