Gumipogácsa csápos emelőhöz 120/110 mm-es fémhátlap+perem+betét (GP120-FH1F-PBP)
Pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, belül +6 mm-es fém betéttel az extra tartósság érdekében, középen 1 db furattal ellátva. Külső átmérő: 120 mm Belső átmérő: 110 mm Belső átmérő a peremnél mérve: 104 mm Perem külső / belső magassága: 15 mm Középső átmenő furat mérete: 12 mm Teljes magasság: 27... Bővebben
  • Gyártó: PTC Tools
  • Cikkszám: GP120-FH1F-PBP
  • Súly: 0.22kg
  • Elérhető: 2-4 munkanap
Elégedett vevő: 5
Pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, belül +6 mm-es fém betéttel az extra tartósság érdekében, középen 1 db furattal ellátva.
Külső átmérő: 120 mm
Belső átmérő: 110 mm
Belső átmérő a peremnél mérve: 104 mm
Perem külső / belső magassága: 15 mm
Középső átmenő furat mérete: 12 mm
Teljes magasság: 27 mm / 23 mm (pöttyökkel együtt / pöttyök nélkül)
Magasság: 13 mm (perem nélkül, belső betéttel és pöttyökkel együtt)
Megtakarítás: -28%
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Autókhoz és haszonjárművekhez ideális autókhoz és haszonjárművekhez ideális Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Egyéb felszerelésekMéretek:..
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -24%
Megtakarítás: -28%
Max. teherbirás: 500 kg Max. teherbírás: 500 kg Méretek:..
Megtakarítás: -33%
Megtakarítás: -25%
Szállítás
Szállítási határidő
Kiszállítás munkanapokon 8 - 17 óra között történik. Várhatóan a fent megjelölt időn belül.
Személyes átvétel – átvételi ponton
Szállítási költség
Személyes átvétel: Díjmentes.
Külföldre történő szállítás
Jelenleg nem elérhető szolgáltatás.
Fizetés
Csomagautomatál csak kártyával lehetséges átvételkor fizetni.
- Készpénzzel az átvételi helyen (díjmentes),
- Bankkártyával a weboldalon, (díjmentes)
Részletes szabályok az ÁSZF-ben
Gyors szállítás
Jellemzően 2-5 munkanap
Személyes átvétel
Budapest X. ker Fertő utca 14.
Elállás
14 nap jogszabály szerin
Ügyfélszolgálat
Magyar, telefonos
Rólunk
Ezért biztos lehet benne, hogy
  • minden magyar szabályt betartunk
  • elérhetők vagyunk
  • és a vásárlás után is segítünk megoldani az esetleges problémákat
Mások ezekkel együtt vásárolták
Gyártó: PTC Tools
Pöttyös mintázatú, peremes kivitelű, belül +6 mm-es gumi betéttel az extra tartósság érdekében, középen 1 db furattal ellátva. Külső átmérő: 120 mm Be..
2 db átlós csavarral rögzíthető kivitelű, hátoldalán teljes fémbetéttel és félperemes kialakítással. Külső átmérő: 119 mm (körkörös ábra a felső oldal..