Szigetelőszalag 20m zöld-sárga 0.13x19 mm - Entac (EIT-1319-20M-GY)
  • Gyártó: Entac
  • Cikkszám: EIT-1319-20M-GY
  • Súly: 0.07kg
  • EAN: 5999097914640
  • Elérhető: 2-4 munkanap
Elégedett vevő: 0
Az Entac szigetelőszalagai nagy segítséget nyújthatnak a mindennapokban.
Választhatók 15 és 19mm szélességben. A szalagok vastagsága 0.13mm, illetve fekete színben elérhető 0.18mm vastagságú szigetelőszalag.
Tulajdonságok:
- Vékony 0.13 m vastagságú
- 600V-ig szigetel
- 180%-os nyúlékonyság
- Vastagság: 0.13 mm
- Szélesség: 19 mm
- Teljes méret: 20 m
- Anyaga: PVC
- Színe: Zöld-Sárga csíkos
- Lángállóság: V-1 UL94
V1: A próbatest függőleges helyzetben van, a lángmagasság 20 mm; legfeljebb 10 másodperccel a láng eltávolítása után önkioltó tulajdonságú;
égő cseppeknek nem szabad előfordulniuk; utánizzás legfeljebb 60 másodperc.
Gyártó: Yato
Gyártó: BGS
BLUE DOLPHIN Univerzális javítószalag (Duct Tape) 48 mm x 10 m..
Gyártó: BETA
BM - Gyűrűs CsatlakozókMéretek:D mm: 4 mm²: 0,5-1,5L mm: 17..
Megtakarítás: -25%
Gyártó: BETA
BM - Gyűrűs CsatlakozókMéretek:D mm: 5 mm²: 0,5-1,5L mm: 20..
Megtakarítás: -25%
BM - Gyűrűs CsatlakozókMéretek:D mm: 4 mm²: 0,5-1,5L mm: 21..
Megtakarítás: -25%