Torziós ütvecsavarozó bit TX10/15/20/25/30/40x25mm, 6db (56H541)
Ütvecsavarozó bit, TX10,15,20,25,30,40x25 mm, S2 acél, hajtás 1/4 '', 6... Bővebben
Megtakarítás: -12%
  • Gyártó: Graphite
  • Cikkszám: 56H541
  • Súly: 0.03kg
  • EAN: 5902062504708
  • Elérhető: 7-9 munkanap
Elégedett vevő: 0
Ütvecsavarozó bit, TX10,15,20,25,30,40x25 mm, S2 acél, hajtás 1/4 '', 6 db.
Rossz
Gyártó: Graphite
Hatlap – Négyszög adapter, 1/4''-1/4'' teljes hossza 50 mm, S2 acél, hajtás 1/4 ''..
Kosárba
Gyártó: BGS
Króm-vanádium acélból készül;Matt króm bevonat;Recézett külső ív...
Kosárba
Gyártó: BGS
Króm-vanádium acélból készül;100 mm hosszú...
Behajtófej , Külső hatszögletű 6,3 mm (1/4'') , Belső hatszögletű 3 mm..
BGS Technic - Germany 1/4''-os 6 ágú torx bit rövid Méret: T20 Hossza: 25 mm..