BOSCH Akkus multifunkciós gép GOP18V-30 fordulatszámszabályzós (akku és töltő nélkül)
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06018G3000
  • Súly: 1.20kg
  • EAN: 4053423358803
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A PRO GOP18V-30 rezgő multifunkcionális szerszám egyszerűen használható fatáblák függőleges és vízszintes vágásához, aljzat helyének kivágásához gipszkartonban, felületek közelében lévő csövek vágásához, csiszoláshoz, valamint festék, rozsda és ragasztó eltávolításához. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
Technikai adatok
Szerszámméret (szélesség)90 mm
Szerszámméret (hossz)280 mm
Szerszámméret (magasság)99 mm
Akkufeszültség18,0 V
Súly akkuval1,40 kg
Üresjárati rezgésszám10.000 – 18.000 ford/perc
Oszcillációs szög balra és jobbra1,5 °
Súly akku nélkül1 kg
STARLOCK Sys. kompatibilitásStarlock Starlock Plus Felcsatolható
BITURBONem
Rossz
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus festékszóró, 18V, Li-ion, 243W HVLP levegőtakarékos kivitel. Energy+ akkumuátorokkal kompatibilis. A készülék három beállításban tesz..
Kosárba
Gyártó: Graphite
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, kulcs nélküli gyors tokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tenge..
Kosárba
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tengelykapcsol..
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 2-13 mm, 19 pozíciós tengelykapcsoló ..
Készlet: akkus fúró-csavarozó (58G000) egy 2.0Ah akkumulátorral (58G001) és töltő (58G002) kartondobozban. Műszaki adatok: akkus fúró-csavarozó 18V, L..
Akkus gépkészlet: fúró-csavarozó, lámpa, táska, Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah akkumulátor, akkutöltő..
GRAPHITE 58GE121 Akkus gérvágógép, Energy+ 18V. 210 mm külső átmérőjű tárcsával és csúszósines mechanizmussal. A maximális vágási mélység 70 mm, a h..
GRAPHITE akkus gyalugép, 18V Li-ion, 82mm. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 16 000/ min fordulatszám, 82 mm gyalulási szélesség, 1,5 mm gyalulá..
GRAPHITE akkus hőlégfúvó, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A maximális légáramlás 200 l/perc, a maximális hőmérséklet 550°C. Kényel..