Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
A rádió a Power Delivery (PD) szabvány szerinti USB-C® tápellátással működtethető.
- Nagyszerű hangzás FM, Bluetooth® és Multi-Speaker Sound rendszerrel
Technikai adatok
| Szerszámméret (szélesség) | 176 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 348 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 154 mm |
| Akkufeszültség | 18,0 V |
| Bluetooth® típus | Bluetooth 5.4 |
| Töltésállapot-kijelző | Igen |
| Külső áramforrás mellékelve | Nem |
| Horog | Igen |
| IP védettség | IP54 |
| Max. USB töltőáram | 1.5 A |
| Többhangszórós hangzás | Igen |
| Közepes tartományú hangszóró névleges kimenete | 10 W |
| USB-töltőportok száma | 1 |
| Hangszórók száma | 2 |
| Zenelejátszás USB csatlakozón keresztül | Nem |
| USB töltés | Igen |
| Mélynyomó | Nem |
| Rádió forrás | FM |
| Bluetooth® | Igen |
| USB bemeneti típusú tápellátás | USB-C |
| Rádió frekvencia tartomány FM | 87,5 – 108 MHz |