BOSCH Akkus falhoronymaró GNF18V-40 L-BOXX-ban (akkus és töltő nélkül)
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06016C5000
  • Súly: 7.60kg
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A szerszámot jellemzően két gyémánt vágótárcsával használják falak és mennyezetek horonymarásához kábelek, kábelcsatornák, víz- és fűtési csövek süllyesztett szereléséhez. Használható falazathoz, homokkőhöz, mészkőhöz és betonhoz. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerével is.
Zökkenőmentes porelszívás a Bosch Professional Click & Clean csatlakozónak köszönhetően.
  • Vezeték nélküli hatékonyság a nagy teljesítményű, szénkefe nélküli motornak köszönhetően
  • Kompakt kialakítása ideális a szélekhez lehető legközelebb történő munkavégzéshez
Technikai adatok
Zajkibocsátási érték103 db(A)
Hangteljesítményszint111 db(A)
Bizonytalanság K3 db
Vágási mélység, max.40 mm
Beállítható résmélység10 – 40 mm
Beállítható horonymélység10 – 40 mm
Vágásszélesség2 mm-ben – 3,9 cm
Üresjárati fordulatszám4.700 ford./perc
Tárcsaátmérő150 mm
Súly4,200 kg
Szerszámméret (szélesség)210 mm
Szerszámméret (hossz)404 mm
Szerszámméret (magasság)207 mm
Rossz
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus festékszóró, 18V, Li-ion, 243W HVLP levegőtakarékos kivitel. Energy+ akkumuátorokkal kompatibilis. A készülék három beállításban tesz..
Kosárba
Gyártó: Graphite
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, kulcs nélküli gyors tokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tenge..
Kosárba
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 0,8-10 mm, 19 pozíciós tengelykapcsol..
Akkus fúró/csavarozó 18V, Li-Ion, fordulatszám I: 0-350 min⁻¹ II: 0-1250 min⁻¹, jobbra/balra, önzáró fúrótokmány 2-13 mm, 19 pozíciós tengelykapcsoló ..
Készlet: akkus fúró-csavarozó (58G000) egy 2.0Ah akkumulátorral (58G001) és töltő (58G002) kartondobozban. Műszaki adatok: akkus fúró-csavarozó 18V, L..
Akkus gépkészlet: fúró-csavarozó, lámpa, táska, Energy+ 18V, Li-Ion 2.0Ah akkumulátor, akkutöltő..
GRAPHITE 58GE121 Akkus gérvágógép, Energy+ 18V. 210 mm külső átmérőjű tárcsával és csúszósines mechanizmussal. A maximális vágási mélység 70 mm, a h..
GRAPHITE akkus gyalugép, 18V Li-ion, 82mm. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 16 000/ min fordulatszám, 82 mm gyalulási szélesség, 1,5 mm gyalulá..
GRAPHITE akkus hőlégfúvó, 18V, Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. A maximális légáramlás 200 l/perc, a maximális hőmérséklet 550°C. Kényel..