A zseblámpát úgy tervezték, hogy kiváló megvilágítást biztosítson még a lenehezebb munkakörülmények között is. Minden Bosch Professional 18 V-os lítium-ion akkuval használható. Illeszkedik az AMPShare több márkás akkumulátor-rendszerébe is. *Az akkumulátorfedél EXPERT 12.0Ah akku használatakor nem zárható be teljesen.
- Nagy teljesítmény 1500 lm fényerővel
- Robusztus és strapabíró, IP64-es por és víz elleni védelemmel
- Sokoldalú fényerő két üzemmóddal: 1500 lm és 800 lm
Technikai adatok
| Szerszámméret (szélesség) | 133 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 217 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 215 mm |
| Akkufeszültség | 18,0 V |