A PRO GOP18V-30 rezgő multifunkcionális szerszám egyszerűen használható fatáblák függőleges és vízszintes vágásához, aljzat helyének kivágásához gipszkartonban, felületek közelében lévő csövek vágásához, csiszoláshoz, valamint festék, rozsda és ragasztó eltávolításához. Kompatibilis a Bosch Professzionális 18V rendszerrel és az AMPShare többmárkás akkumulátor-rendszerrel.
Technikai adatok
| Szerszámméret (szélesség) | 90 mm |
| Szerszámméret (hossz) | 280 mm |
| Szerszámméret (magasság) | 99 mm |
| Akkufeszültség | 18,0 V |