BOSCH Akkus sarokcsiszoló forg. markolatú 125 mm GWS 18V-11PS ford. szab. (akku és töltő nélkül)
A PRO GWS18V-11PS teljes körű védelmet biztosító a felhasználó számára olyan funkciókkal, mint a KickBack Control, az intelligens fékrendszer, az újraindulás elleni védelem és a billenőkapcsoló. Nagy teljesítményű akkus csiszoló 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erővel. Rendkívül... Bővebben
Megtakarítás: -2%
  • Gyártó: BOSCH
  • Cikkszám: 06019N4300
  • Súly: 2.25kg
  • EAN: 4053423503227
  • Elérhető: 2-5 munkanap
Elégedett vevő: 0
A PRO GWS18V-11PS teljes körű védelmet biztosító a felhasználó számára olyan funkciókkal, mint a KickBack Control, az intelligens fékrendszer, az újraindulás elleni védelem és a billenőkapcsoló. Nagy teljesítményű akkus csiszoló 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erővel. Rendkívül robusztus és hosszú élettartamú. A PRO GWS18V-11PS ergonomikus és egyszerűen használható hosszú és keskeny markolatának köszönhetően, míg a kényelmes rezgéscsillapító fogantyú kevésbé fárasztó munkavégzést biztosít. Szerszám nélküli védőburkolat és anya az egyszerű és kényelmes használatért. Az ergonomikus forgatható fogantyú nagyobb pontossággal biztosít a kényelmesebb vágásért és csiszolásért.
A PRO GWS18V-11PS robusztus fémkarimával és 6 fokozatú sebességválasztóval rendelkezik
  • Kiváló ergonómia a kényelmes vágásért és csiszolásért – forgatható fogantyúval
  • Nagy, az 1100 W-os vezetékes teljesítménynek megfelelő erő
  • Ergonomikus és könnyen használható a hosszú és keskeny markolatnak köszönhetően
  • Kevésbé fárasztó munkavégzés a kényelmes rezgéscsillapító fogantyú révén
Technikai adatok
Szerszámméret (szélesség)265 mm
Szerszámméret (hossz)325 mm
Szerszámméret (magasság)118 mm
Akkufeszültség18,0 V
Üresjárati fordulatszám3.000 – 9.000 ford./perc
Csiszolóorsó-menetM14
Furat, Ø22,23 mm
Súly akku nélkül1.9 kg
Tárcsaátmérő125 mm
X-LOCKNem
BITURBONem
Rossz
Gyártó: BETA
Megtakarítás: -33%
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus köszörű és flexibilis száras csiszológép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. 3 az 1-ben akkumulátoros gép : csiszológép..
Kosárba
Gyártó: Graphite
GRAPHITE akkus multi csiszoló-gravírozó gép, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Egy olyan eszköz, amelyet számos precíziós befejező mu..
Gyártó: Neo Tools
NEO Energy+ 18 V, Li-Ion, akkus polírozógép. M14 150 mm, 800-2300 min-1, akkumulátor nélkül. Autófestékek, lakkfelületek, lámpák, szinesfémek poírozás..
Akkus sarokcsiszoló 18V, Li-Ion, 115x22.2 mm tárcsa, fordulatszám 10000 min⁻¹, orsó menet M14, kétállású oldalsó markolat, (LxH) 320 x 130 mm, tömege ..
GRAPHITE akkus sarokcsiszoló, 125mm, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis. Az ajánlott akkumulátor kapacitása 4 Ah. Jellemzője a 10000 f..
GRAPHITE akkus szalagcsiszoló, 18V Li-ion. Energy+ akkumulátorokkal kompatibilis.120-350 m/perc szalagsebesség, 16 000/perc fordulatszám jellemzi. A k..